Навчальний процес

Сучасні технології в розвитку дошкільнят

1. Театр "Хусткових ляльок"

Сприяє розвитку соціально-особових якостей дитини, таких як активність, ініціативність та емоційність.

Досвід роботи вихователя Кремезної Г.О. за темою «Творимо, вигадуємо, пробуємо» (театр хусткових ляльок) презентовано в Луганському методичному центрі та ЛОІППО.

2. Технологія "ФІТБОЛ"

Це єдиний вид аеробіки, де під час виконання фізичних вправ включаються спільно руховий, вестибулярний, слуховий, зоровий і тактильний аналізатори.

3. Технологія "ФЛОРИСТИКА"

Сприяє доброму розвитку уяви та креативності. Діти достатньо швидко навчаються складати ціле з частин та орієнтуватися на площині.

4. Технологія "СЕНДПЛЕЙ"

В пісочних іграх діти отримують досвід самостійного вирішення конфліктів, спільного подолання труднощів, об’єднуються, вчаться слухати й чути іншого

5. Гурткова робота "МАЛЮВАННЯ НА СКЛІ"

Малювання на склі не лише оригінальний засіб розвитку творчих здібностей дітей, а й ефективний вид арт-терапії, який допомагає дитині розуміти себе, виражати свої думки і почуття, мрії та надії, позбутися своїх страхів і самовдосконалюватися