Сторінка музкерівника

Музичні заняття

У нашому дошкільному закладі музичний керівник працює за Базовою програмою «Дитина», яка затверджена Міністерством освіти і науки України.

Діти нашого дитячого садочку мають можливість отримувати всебічний розвиток музичних здібностей та танцювальних навичок.

Багатогранний досвіт музичного керівника допомагає створенню цікавих свят та розваг. На музичних заняттях діти з зацікавленістю слухають музику, співають дитячі цікаві пісні та охоче виконують танцювальні рухи. Завдяки цьому у дітей розвивається музичний слух, почуття ритму та комунікабельність у колективі. Адже у сучасному житті це дуже важливо.

Музичні заняття мають різноманітний характер. Все це проходить у цікавій та захоплюючій формі.

У нашому дитячому садочку є свої традиції, які проходять у вигляді свят:

• інсценована українська пісня

• музично-літературне свято присвячене дню міста,
  • осінній ярмарок
  • новорічні свята

• свято присвячене дню перемоги

• спортивні свята

• свято присвячене тижню безпеки життєдіяльності

• лялькові вистави,
  • скринька класичної музики