Наш дитячий садок

Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад ясла-садок комбінованого типу №119 міста Луганська»

Юридична адреса закладу:

91050, м. Луганськ, Жовтневий р-н., кв. Комарова 14 А

Дошкільний заклад введено в експлуатацію в 1973 р.

Заклад перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Луганська.

У закладі виховується 165 дітей; функціонує 8 груп, 3 з яких – спеціалізовані для дітей з вадами зору.

Режим роботи - п’ятиденний: 3 групи працюють – 10,5 годин, 2 групи – 12 годин на день, 3 спеціалізовані групи працюють 10 годин на день.

Дошкільний навчальний заклад естетично оформлений, в ньому панує атмосфера краси, добра, турботи та любові до дітей.

Керівництво закладом здійснює завідувач Овчаренко Олена Миколаївна. На посаді працює з 21.08.2012 року, має повну вищу освіту, диплом магістра за спеціальністю «Педагогіка Вищої Школи», педагогічний стаж – 24 роки.

Методичну службу дошкільного закладу очолює вихователь - методист спеціаліст Вищої категорії Самолова Олена Геннадіївна, має повну вищу педагогічну освіту.

Господарську службу закладу очолює помічник завідувача з господарської роботи Прокопенко Тетяна Володимирівна, стаж роботи на посаді 5 років.

Медичну службу очолює старша медсестра І категорії Неброй Ірина Миколаївна.

Колектив здійснює виконання нормативно-правових документів державної політики України в галузі дошкільної освіти відповідно до вимог стандарту дошкільної освіти Базового компоненту, Базової програми «Дитина» виховання і навчання дітей від двох до семи років, Київ-2012; програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» (нова редакція).

Навчальний заклад забезпечує навчання та виховання дітей від 2 до 6 років, їх різнобічний розвиток відповідно вікових, індивідуальних, психічних і фізичних особливостей, нахилів та здібностей, формує у дошкільників передумови соціальної адаптації, та інтеграції у соціумі та здійснює підготовку дитини до наступної навчальної діяльності у школі.

П'ять днів на тиждень діти перебувають у світі, який створюється працівниками дитячого садка. Тут проходить зоря свідомого життя дошкільнят. Від вихователів багато в чому залежить, яким громадянином виросте маленька людина.

В усіх вікових групах є в наявності розвивально-ігрові осередки, які відповідають всім вимогам: куточки спілкування, психологічної розгрузки, ізодіяльності, сюжетно-рольових ігор, театральної діяльності, народознавства та ін. В групі раннього віку цікаві нестандартні куточки природи та ряження

Дітям подобається гратися, знайомитися з навколишнім світом, проявляти творчість. Все це спонукає до всебічного розвитку дитини.

Атмосфера дитячого садка перейнята турботою дорослих про малечу, радістю та взаємною любов'ю. Тут панують спокій і доброзичливість, увага та чуйність.

Наші досягнення: досвід роботи вихователя Кремезної Г.О. за темою «Творимо, вигадуємо, пробуємо» (театр хусткових ляльок) презентовано в Луганському методичному центрі та ЛОІППО.