Сторінка практичного психолога

Практичний психолог Люблянська Катерина Анатолівна, освіта вища, закінчила Луганский національний університет імені Т.Г. Шевченка. В дошкільному навчальному закладі №119 працює з 2012 року.

Основні напрями роботи психологічної служби дитячого садку:

• Психологічна просвіта – підвищення психологічної культури педагогів та батьків.
  • Психологічна профілактика – створення сприятливого емоційно-психологічного клімату, запобігання можливих соціально-психологічних проблем.
  • Психологічна діагностика – психолого-педагогічне вивчення індивідуальних особливостей особистості.
  • Психологічна корекція – групові та індивідуальні заняття з корекції та розвитку поведінкових реакцій та пізнавальної сфери дітей.
  • Психологічне консультування – наданням допомоги потребуючим її людям у вигляді порад, рекомендацій щодо вирішення життєвих психологічних проблем, в розвитку пізнавальної сфери чи індивідуальних особливостей дітей.

Основним методом роботи практичного психолога є – спостереження за розвитком дитини на всіх вікових етапах, відстеження динаміки розвитку пізнавальної, емоційно-вольової, особистісної сфер дитини. При необхідності, психолог проводить індивідуальні чи підгрупові заняття з дітьми, що мають розвиваючу спрямованість.

Рекомендації батькам